Już 10 września odbędzie się międzynarodowa konferencja DEMIRE w Seulu, która organizowana jest przez koreańskie stowarzyszenie The Korean Aesthetic Surgery & Laser Society, a 11 września rozpocznie się największy kongres na świecie poświęcony w pełni EGZOSOMOM Regenerative Aesthetcic Exosomes Summit, organizowany przez światowego lidera ExoCoBio. 

 

Mamy zaszczyt poinformować, że dr n. med. Lidii Majewskiej z Esme Clinic otrzymała II nagrodę w zakresie terapii egozomalnych w konkursie organizowanym przez RAES (Regenerative Aesthetcic Exosomes Summit), dzięki temu osiągnięciu, wystąpi wśród światowej klasy ekspertów z zakresu medycyny estetycznej i regeneracyjnej w trackie trwania DEMIRE oraz RAES. 

 

10 września w trakcie trwania DEMIRE dr n. med. Lidia Majewska w trakcie panelu poświęconemu EGZOSOMOM wspólnie z lekarzami i naukowcami, takimi jak: prof. Jan Lotvall, Michael R. Gold, MD, PhD, Richard Jin M.D., Ph.D, Dr. Íñigo de Felipe, poprowadzi wykład: “Plant – derived extracellular vesicles and their clinical efficacy”. Natomiast 11 września przedstawi swoje osiągnięcia w terapiach związanych z leczeniem blizn i atrofii skóry oraz przedstawi efekty zabiegowe, które osiągnęli polscy specjaliści!

 

 Polskimi lekarzami, którzy zostali wyróżnieni przez RAES za swoje osiągnięcia w zakresie zastosowania egzosomów ASCE+ w zabiegach medycyny estetycznej i regeneracyjnej zostali również nasi partnerzy lek. Karolina Pazera z kliniki Dr Perfect Beauty oraz lek. Michał Kaniowski z Kaniowscy Clinic. Gratulujemy!

Jako INNMEDIS, jesteśmy niezwykle dumni z osiągnięć naszych Partnerów w zakresie wkładu i rozwoju medycyny regeneracyjnej na świecie. 

 

Podczas 3-dniowego cyklu wydarzeń w Seulu zapraszamy do odwiedzenia stoiska naszego partnera, ExoCoBio, na którym będą mogli Państwo spotkać przedstawicieli INNMEDIS.