egzosomy ASCE+

Weź udział w wykładach i warsztatach dotyczących EGZOSOMÓW ASCE+ w czasie IMCAS w Paryżu wspólnie z INNMEDIS oraz ExoCoBio. Skontaktuj się z nami i odbierz zaproszenie!

IMCAS w Paryżu to jedna z najważniejszych konferencji na świecie poświęcona dermatologii, chirurgii plastycznej i estetyce. W 2024 roku, IMCAS powróci do Paryża, aby zebrać wiodących ekspertów i specjalistów z całego świata, którzy będą dzielić się swoją wiedzą, najnowszymi badaniami i innowacjami w dziedzinie medycyny estetycznej. 

W dniach 1-3 lutego 2024 roku zapraszamy do udziału w ponad 50 wykładach, sesjach zamkniętych oraz spotkaniach w trakcie trwania IMCAS, organizowanych przez INNMEDIS oraz ExoCoBio, w czasie których wystąpi aż 30 światowej klasy ekspertów z zakresu terapii egzosomlanych, medycyny estetycznej, chirurgii, dermatologii i biologii,w  tym m.in.: dr. Sophie Menkes, Dr Richard Jin, Dr. Diane Duncan, prof. Jan Lovtall, Dr Victoria G. Belo, Dr Aris Sterodimas, Dr David J. Goldberg, Dr. Inigo de Felipe oraz dr n. med. Lidia Majewska oraz lek. Michał Kaniowski! 

W tracie 2. dnia międzynarodowego kongresu medycyny estetycznej, zapraszamy do udziału w webinarze Byong Cho (CEO ExoCoBio), podczas którego opowie o roli i znaczeniu standaryzacji EGZOSOMÓW.

Planujesz swój pobyt na IMCAS i wziąć udział w wydarzeniach organizowanych przez INNMEDIS oraz ExoCoBio dotyczących ASCE+ w trakcie IMCAS w Paryżu? Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu zarezerwowania miejsca.

Kontakt: 

marketing@innmedis.pl