INNMEDIS WYŁĄCZNY DYSTRYBUTOR INNOWACYJNYCH EGZOSOMÓW ASCEPLUS NA TERENIE POLSKI Egzosomy ASCEPLUS nie są wyrobami medycznymi.

Weź udział w wykładach i warsztatach dotyczących EGZOSOMÓW ASCE+ w czasie kongresu medycyny estetycznej AMWC w Monako wspólnie z INNMEDIS oraz ExoCoBio.

Spotkania poprowadzą światowej sławy specjaliści z zakresu biotechnologii, medycyny estetycznej i dermatologii, w tym Byong Seung Cho z frimy ExoCoBio, alergolog prof. Jan Lötvall, dr. Inigo de Felipe, dr. David Goldebrg, dr. Tjo Tsay, dr. Shino Bay Aguilera oraz dr. Sophie Menkes. 

 

W czasie 3-dniowego międzynarodowego kongresu medycyny estetycznej AMWC w Monako, zapraszamy do udziału w dwugodzinnym wykładzie dotyczącym nowej generacji leczenia wypadania włosów za pomocą egzosomów ASCE+ oraz workshopu.

 

W czasie workshopu organizowanego przez INNMEDIS oraz ExoCoBio, aż 6 światowych ekspertów opowie o możliwościach i efektach zabiegów z wykorzystaniem egzosomów ASCE+: 

– The science and data of ExoSCRT™ exosomes, Byong Seung CHO

– Exosomes, communication pathways to stimulate hair growth , dr. Inigo DE FELIPE Y GARTE

– Exosomes vs. PRP, prof. David GOLDBERG

– Exosomes with energy base device: a new paradigm shift in my practice, dr. Tijo TSAY

– Exosomes: now and future in regenerative aesthetic field, prof. Shino BAY AGUILERA

– Adipose stem cell therapy and ASC – Exosomes, prof. Sophie MENKES

 

Chcesz wziąć udział w wydarzeniach organizowanych przez INNMESIS oraz ExoCoBio dotyczących ASCE+ w trakcie AMWC w Monako? Prosimy o wcześniejszy  kontakt lub uzupełnienie poniższego formularza.


Kontakt: 
piotr.jastrzebski@innmedis.pl
+48 517 701 405