INNMEDIS WYŁĄCZNY DYSTRYBUTOR INNOWACYJNYCH EGZOSOMÓW ASCEPLUS NA TERENIE POLSKI Egzosomy ASCEPLUS nie są wyrobami medycznymi.

Egzosomy ASCE+

 

Egzosomy ASCE, pozyskiwane z komórek macierzystych nanopęcherzyki zewnątrzkomórkowe (EV), wykazują ogromny potencjał w leczeniu chorób skóry, a także neurologicznych, sercowo-naczyniowych, autoimmunologicznych, nerek, układu mięśniowo-szkieletowego, wątroby, układu oddechowego, a nawet nowotworów. Czyni je to przyszłością medycyny regeneracyjnej.

 

Liczba publikacji na temat egzosomów w PubMed już kilka lat temu wynosiła trzy tysiące, dziś przekracza 26 000. Naukowcy, lekarze i pacjenci są więc świadkami rewolucji. Egzosomy ASCE pochodzące z komórek macierzystych mają bowiem obiecujący potencjał terapeutyczny w licznych jednostkach chorobowych. Dane kliniczne z ostatnich lat pokazują, że egzosomy są wolne od problemów związanych z bezpieczeństwem, takich jak możliwe działanie onkogenne terapii komórkowych. Docelowo mogą stać się one alternatywą dla komórek MSC w licznych terapiach.

Kliknij tutaj i przeczytaj pełen artykuł na portalu ZatokaPiekna.pl.